EFO 2016 - Mistrovství Evropy

18.05.2016 19:52

European Freestyle Disc Open 2016
29. 4. – 1. 5. 2016
Bibione, Italy

MIXED PAIRS FINALS

  1. Ilka Simon – Jakub Koštel (80,8)   [watch the routine]
  2. Anna Bragagnolo – Emmanuele Faustini (74,1)   [watch the routine]
  3. Bianca Strunz – Sascha Höhne (66,9)   [watch the routine]
  4. David Tomiak – Hanna Dura (43,8)   [watch the routine]

 

OPEN PAIRS FINALS

  1. Antonio Piccio Cusmá – Marco Prati (80,0)   [watch the routine]
  2. Alex Leist – Florian Hess (77,5)   [watch the routine]
  3. Claudio Cigna – Manuel Cesari (75,6)   [watch the routine]
  4. Fabio Sanna – Emmanuele Faustini (74,9)   [watch the routine]
  5. Jakub Kostel – Freddy Finner (72,0)   [watch the routine]
  6. Paul Kenny – Sascha Höhne (69,4)   [watch the routine]
  7. Joakim Arveskär – Andreas Jaderyd (68,4)   [watch the routine]
  8. Clay Collerá – Andrea Sarti (67,5)   [watch the routine]

 

OPEN COOP FINALS

  1. Alex Leist – Florian Hess – Fabio Sanna (75,9)   [watch the routine]
  2. Claudio Cigna – Andrea Sarti – Clay Collerá (75,0)   [watch the routine]
  3. Edoardo Favorini – Paul Kenny – Fabio Nizzo (70,8)   [watch the routine]
  4. Manuel Cesari – Marco Prati – Freddy Finner (67,1)   [watch the routine]
  5. Jakub Kostel – Robert Dittrich – Ilka Simon (66,7)   [watch the routine]
  6. Dario Giusti – Andrea Izzo – Andrea Rimatori (57,5)   [watch the routine]

 

Open pairs semifinals

Pool A

  1. Clay Collerá – Andrea Sarti (78,4)
  2. Antonio Piccione Cusmá – Marco Prati (76,7)
  3. Jakub Kostel – Freddy Finner (72,8)
  4. Alex Leist – Florian Hess (71,2)
  5. Dario Giusti – Andrea Izzo (68,4)
  6. Andrea Rimatori – Fabio Nizzo (68,3)
  7. Andrea Marciano – Lorenzo Modarelli (62,5)
  8. Andrea Piemontese – Mattia Lambertini (55,9)

 

Pool B

  1. Fabio Sanna – Emmanuele Faustini (77,1)
  2. Claudio Cigna – Manuel Cesari (71,4)
  3. Paul Kenny – Sascha Höhne (69,9)
  4. Andreas Jaderyd – Joakim Arveskär (62,5)
  5. Bianca Strunz – Ilka Simon (59,9)
  6. Claudio Massaro – Edoardo Favorini (50,8)
  7. Edoardo Gargano – Mirco Zanchetta (44,3)
  8. Francesco Santolin – Daniele Bertolini (43,3)

 

Open Coop Semifinals

Pool A

  1. Claudio Cigna – Andrea Sarti – Clay Collerá (80,2)
  2. Alex Leist – Florian Hess – Fabio Sanna (73,7)
  3. Jakub Kostel – Robert Dittrich – Ilka Simon (62,5)
  4. Mattia Lambertini – Andrea Piemontese – Gianluca Bertoncelli (52,9)
  5. Francesco Santolin – Daniele Bertolini – Federico Bianchini (42,3)
  6. Edoardo Gargano – Mirco Zanchetta – Andrea Ludergnani (41,3)
  7. Julian Störk – Dylan Rocha Pires – Chris Bellaj (33,8)

 

Pool B

  1. Manuel Cesari – Marco Prati – Freddy Finner (78,5)
  2. Edoardo Favorini – Paul Kenny – Fabio Nizzo (62,8)
  3. Dario Giusti – Andrea Izzo – Andrea Rimatori (62,3)
  4. Emmanuele Faustini – Andreas Jaderyd – Joakim Arveskär (59,2)
  5. Andrea Marciano – Lorenzo Modarelli – Antonio Piccione Cusmá (57,2)
  6. Dario Marioni – Dawid Tomiak – Andy Absolom (35,9)

 

Open pairs quarterfinals

Pool A

  1. Andrea Rimatori – Fabio Nizzo (43,7)
  2. Claudio Massaro – Edoardo Favorini (37,4)
  3. Andrea Marciano – Lorenzo Modarelli (37,1)
  4. Dario Giusti – Andrea Izzo (34,5)
  5. Gianluca Bertoncelli – Andrea Ludergnani (34,1)
  6. Chris Bellaj – Federico Bianchini (20,2)

 

Pool B

  1. Andreas Jaderyd – Joakim Arveskär (50,8)
  2. Andrea Piemontese – Mattia Lambertini (42,9)
  3. Edoardo Gargano – Mirco Zanchetta (40,8)
  4. Francesco Santolin – Daniele Bertolini (37,6)
  5. Andy Absolom – Fabrizio Nicco (37,4)
  6. Julian Störk – Dylan Rocha Pires (35,1)

Facebook page         

Anketa

Chystáte se na Frisbeer Cup 20

Celkový počet hlasů: 1859

Kontakt

Česká federace freestyle disku, z. s. Otovická 408/60
Praha 9
193 00
+420 776 819 208 info@freestylefrisbee.cz