FPAW 2007 výsledky

28.07.2007 01:29

Vůbec první turnaj, který česká parta navštívila bylo zatím historcky největší Mistrovství světa 2007, které se konalo na pláži poblíž holandského Amsterodamu. Češi se tak zdárně představili freestylovému světu a získali cenné zkušenosti.                

Open Pairs Final 

1. Jake Gauthier/Matt Gauthier 66.9 (21.4, 27.1, 18.4) [video]
2. Larry Imperiale/Fabio Sanna 65.5 (20.2, 27.2, 18.1)
3. Dave Lewis/Pat Marron 65.4 (21.1, 27.9, 16.4)
4. Tom Leitner/Reto Zimmerman 64.7 (20.4, 27.0, 17.3)
5. Dave Murphy/Dave Schiller 61.6 (20.8, 25.1, 15.7)
6. Paul Kenny/Sune Wentzel 61.3 (18.4, 27.3, 15.6)
7. Toddy Brodeur/Pipo Lopez 60.2 (18.0, 27.6, 14.6)
8. Antonio Piccio Cusmá/Andrea Meola 57.2 (17.8, 23.7, 15.7) 

Open Co-op Final 
1. Antonio Piccio Cusmá/Andrea Meola/Fabio Sanna 71.4 (21.0, 28.5, 21.9)
2. Tom Leitner/Pipo Lopez/Pat Marron 70.8 (21.9, 27.6, 21.3)
3. Joakim Arveskär/Clay Collerá/Reto Zimmerman 70.5 (22.1, 26.1, 22.3)
4. Dave Lewis/Dave Murphy/Dave Schiller 70.3 (22.7, 25.2, 22.4)
5. Toddy Brodeur/Larry Imperiale/Paul Kenny 66.3 (20.2, 23.7, 22.4)
6. Matteo Feller/Matteo Gaddoni/Valerio Occorsio 56.4 (20.8, 18.5, 17.1)
7. Carsten Heim/Flo Hess/Jan Schreck 55.8 (20.2, 19.9, 15.7)
8. Filippo Cavalca/Giovanni Coppo/Paulo Magni 55.6 (19.7, 20.1, 15.8) 

Mixed Pairs Final 
1. Lisa Hunrichs/Matt Gauthier 67 (18.8, 28.0, 20.2)
2. Lori Daniels/Jake Gauthier 62.5 (16.1, 29.1, 17.3)
3. Eleonora Imazio/Fabio Sanna 61.4 (17.6, 26.0, 17.8)
4. Bethany Sanchez/Toddy Brodeur 56.4 (16.1, 25.5, 14.8)
5. Sarah Bergman/Paul Kenny 53.9 (16.5, 23.2, 14.2)
6. Bianca Strunz/Markus Hein 49.3 (14.9, 23.2, 11.2) 

Women Pairs Final 
1. Sylvia Caruso/Eleonora Imazio 64.8 (17.1, 29.1, 18.6)
2. Lori Daniels/Lisa Hunrichs 58.6 (16.8, 21.8, 20)
3. Sarah Bergman/Mary Lowry 52.1 (15.2, 20.8, 16.1)
4. Bianca Strunz/Simon 49.2 (12.3, 23.0, 13.9) 

Mixed Pairs B Final
(Top 2 teams advance to finals) 
1. BethanySanchez/Toddy Brodeur 59.9 (18.5, 26.4, 15)
2. Bianca Strunz/Markus Hein 58.9 (17.1, 26.8, 15)
3. Sylvia Caruso/Enrico Bersanti 56.1 (18.4, 23.9, 13.8)
2. Terry Bogenhagen/Dave Schiller 54.3 (17.9, 23.6, 12.8)
3. Mary Lowry/Dan Yarnell 54.1 (17.6, 22, 14.5)
4. H Bogenhagen/Andrea Meola 51.4 (15.6, 25.3, 10.5)
5. Anne Goh/Steve Scannell 49.3 (15.3, 22.9, 11.1)
6. Cristina Nicolardi/Carlo Perrone 48.4 (15.4, 21.4, 11.6)
7. Ilka Simon/Jascha Wollman 41.6 (13.4, 19.3, 8.9)
8. Gloria Alessandrini/Matteo Gaddoni 0 (0, 0, 0)

Mixed Semis 
Pool A 

1. Bergman/Kenny 56.1 (15.4, 23.2, 17.5)
2. Imazio/Sanna 56.1 (14.3, 25, 16.8)
3. Nicolardi/Perrone 50.2 (13.2, 23.7, 13.3)
4. T Bogenhagen/Schiller 48.4 (15.4, 21.1, 11.9)
5. Strunz/Hein 46.1 (14.2, 20, 11.9)
6. H Bogenhagen/Meola 44 (11.3, 22.5, 10.2)
7. Simon/Wollmann 36.8 (9.7, 19.3, 7.8) 

Pool B 
1. Hunrichs/M. Gauthier 74.6 (21.3, 28.2, 25.1)
2. Daniels/J. Gauthier 63.4 (18.5, 26.3, 18.6)
3. Lowry/Yarnell 56.6 (19.5, 22.2, 14.9)
4. Caruso/Bersanti 54.9 (17.3, 22.5, 15.1)
5. Sanchez/Brodeur 53.9 (16.4, 23.2, 14.3)
6. Allesandrini/Gaddoni 51.1 (14.2, 22.9, 14)
7. Goh/Scannell 40.2 (12.8, 18.4, 9) 

Women's Semis 

1. Hunrichs/Daniels 58.4 (15, 26.4, 17)
2. Imazio/Caruso 54.2 (12.9, 25.6, 15.7)
3. Lowry/Bergman 51.2 (13.2, 24, 14)
4. Strunz/Simon 47 (11.4, 22.8, 12.8)
5. Allesandrini/Nicolardi 40.6 (10.7, 19.9, 10)
6. Bogenhagen/Bogenhagen 34.8 (10, 16.8, 8) 

Open Pairs Semis 
Pool A 

1. Imperiale/Sanna 77.6 (23.6, 27.7, 26.3)
2. Lewis/Marron 75.9 (23.9, 28.6, 23.4)
3. Meola/Cusmá 69.5 (20.4, 25.3, 23.8)
4. Wentzel/Kenny 68 (19.9, 28.7, 19.4)
5. Bul/Wahrmann 64 (19.9, 22.9, 21.2)
6. Feller/Magni 62.8 (18.1, 27.1, 17.6)
7. Roman/Capellmann 51.5 (16.7, 20, 14.8)
8. Daniels/Strunz 50.6 (13.3, 25.6, 11.7) 

Pool B 
1. Leitner/Zimmermann 74.9 (22.7, 27.4, 24.8)
2. Schiller/Murphy 70.2 (21.3, 25.7, 23.2)
3. Gauthier/Gauthier 70.2 (22.3, 24.3, 23.6)
4. Lopez/Brodeur 69.9 (19.4, 27.1, 23.4)
5. Collerá/Arveskär 64.3 (20.2, 23.6, 20.5)
6. Hays/Hess 61.2 (17, 25, 19.2)
7. Sanchez/Meier 58.7 (16.4, 22.7, 19.6)
8. Gaddoni/Schreck 58.2 (18.2, 21.8, 18.2) 

Co-Op Semis 
Pool A 
1. Lopez/Leitner/Marron 63.1 (20.6, 25.1, 17.4)
2. Sanna/Meola/Cusmá 61.9 (19.5, 24.6, 17.8)
3. Magni/Cavalca/Coppo 57.1 (17.6, 24.3, 15.2)
4. Schreck/Hess/Heim 54.5 (19.2, 21.1, 14.2)
5. Yarnell/Hays/M. Gauthier 48.7 (18.5, 17.6, 12.6)
6. Barsanti/Imazio/Goetz 46 (14.7, 20.5, 10.8)
7. J. Gauthier/Wentzel/de Moor 44.3 (16, 16.3, 12)
8. Zahradnicek/Zahradnicek/Struz 34.6 (9.7, 16.7, 8.2) 

Pool B 
1. Kenny/Imperiale/Brodeur 74.7 (22.5, 27.3, 24.9)
2. Lewis/Murphy/Schiller 74.6 (24.1, 26.1, 24.4)
3. Arveskär/Collerá/Zimmerman 70.8 (21.4, 25.1, 24.3)
4. Gaddoni/Occorsio/Feller 60.1 (17.5, 25.2, 17.4)
5. Sanchez/Willett/Meier 52.9 (14.8, 21.9, 16.2)
6. Poli/Cesari/Arrighi 50.2 (14.4, 19.8, 16)
7. Hannemann/Lenarz/Hein 49.5 (16.6, 18.1, 14.8)
8. Mancarella/Perrone/Galliani 48.1 (15.9, 18.8, 13.4) 

Open Co-op Prelim
Pool A
1. Lopez/Leitner/Marron 66.6 (29.7, 20.5, 16.4)
2. Yarnell/Hays/M. Gauthier 53.7 (20.7, 18, 15)
3. J. Gauthier/Wentzel/Iwan de Moor 46.4 (18.3, 16.4, 11.7)
4. Zahradnicek/Zahradnicek/Struz 46.2 (22.2, 13, 11)
5. Caruso/Niccolardi/Alessandrini 45.3 (21.9, 14, 9.4)
6. Jammer/Weyand/Korns 44.4 (21.4, 12.8, 10.2)
7. Kostel/Hosek/Baranyk 42.3 (20.1, 13.6, 8.6)

Pool B
1. Kenny/Imperiale/Brodeur 66.3 (27, 17.5, 21.8)
2. Hannemann/Lenarz/Hein 57.2 (24, 17.4, 15.8)
3. Poli/Cesari/Arrighi 55.2 (23.7, 15.3, 16.2)
4. Gaddoni/Occorsio/Feller 55 (20.2, 16.6, 18.2)
5. Thoma/Hardegger/Scherzinger 45.3 (17.9, 15.4, 12)
6. Friebe/Jaderyd/Dittrich 43.5 (16.7, 14.1, 12.7)
7. Hill/Hillmann/Wollmann 35.8 (14.7, 11.7, 9.4)

Pool C
1. Sanna/Meola/Cusma 65.4 (26.3, 18.7, 20.4)
2. Schreck/Hess/Heim 60.8 (23.1, 18.9, 18.8)
3. Magni/Cavalca/Coppo 60.8 (24.5, 17.5, 18.8)
4. Barsanti/Imazio/Goetz 57 (22.4, 16.7, 17.9)
5. Apriani/Torzolini/Lo-a-sjoe 52.6 (18.6, 16.5, 17.5)
6. Cappellman/Agmon/Meron 50.9 (19.7, 14.5, 16.7)
7. Coxhead/McGrave/Lowry 48.1 (21, 12.4, 14.7)
8. Doerr/Weisenberger/Strunz 47.3 (18.1, 13.8, 15.4)

Pool D
1. Lewis/Murphy/Schiller 70.3 (25.5, 21.8, 23)
2. Arveskar/Collera/Zimmerman 67.3 (25.5, 19.9, 21.9)
3. Mancarella/Perrone/Galliani 59.9 (24.5, 16.2, 19.2)
4. Sanchez/Willett/Meier 59.4 (24.2, 16.2, 19)
5. Lejuene/Otte/Maassen 48.4 (23.1, 11.4, 13.9)
6. Berra/Titcomb/Caresa 40.8 (17, 10.5, 13.3)
7. Bolyard/Siefert/Bogenhagen 40.1 (18.8, 11.4, 9.9)
8. Pilla/De Rossi/Marconi 36.3 (15.3, 10.3, 10.7)

Open Pairs Prelim 
Pool A
1. Imperiale/Sanna 61.2 (25.5, 18.2, 17.5)
2. Wentzel/Kenny 60.7 (26.3, 17.4, 17)
3. Schiller/Murphy 60.6 (25, 19.3, 16.3)
4. Sanchez/Meier 58.1 (27.6, 15.7, 14.8)
5. Occorsio/Coppo 57.8 (26.4, 16.7, 14.7)
6. Barsanti/Caruso 55.5 (26.4, 15.7, 13.4)
7. Cavalca/Arrighi 45.2 (21.4, 13.2, 10.6)
8. Otte/Lejeune 39.1 (22.8, 11.4, 4.9)

Pool B
1. Leitner/Zimmerman 64.6 (26.8, 19, 18.8)
2. Bul/Wahrmann 60.6 (26.5, 17.9, 16.2)
3. Collera/Arveskär 59.7 (26.6, 19, 14.1)
4. Hays/Hess 57.1 (26.1, 18.1, 12.9)
5. Willett/Lo-A-sjoe 56 (26.6, 16.6, 12.8)
6. Cesari/Poli 50.1 (23, 15.9, 11.2)
7. Goetz/Thoma 47.3 (22.5, 14.9, 9.9)
8. Doerr/Weisenberger 47.2 (22.5, 14.5, 10.2)

Pool C
1. Meola/Cusma 66.9 (28.5, 18.8, 19.6)
2. Lewis/Marron 65.3 (26.8, 20.5, 18)
3. Daniels/Strunz 55.3 (25.8, 15.1, 14.4)
4. Galliani/Capellman 55 (24.1, 17.3, 13.6)
5. Apriani/Torzolini 53.8 (21.9, 16.8, 15.1)
6. Friebe/Jaderyd 53.5 (24.3, 16.5, 12.7)
7. Yarnell/Scherzinger 49.3 (21.1, 15.2, 13)
8. Hannemann/Heim 48.8 (20.3, 16.1, 12.4)

Pool D
1. Gauthier/Gauthier 69.8 (26.4, 19.7, 23.7)
2. Lopez/Brodeur 66.3 (28.6, 17.6, 20.1)
3. Feller/Magni 61.4 (26.9, 16.8, 17.7)
4. Gaddoni/Schreck 61.4 (27.3, 16.4, 17.7)
5. Mancarella/Perrone 54.4 (23.9, 16, 16)
6. Lenarz/Hein 52.5 (23.2, 15.2, 14.1)
7. Scannell/Weyand 49.8 (23.4, 13.3, 13.1)
8. Jammer/Korns 49.3 (24.5, 13.8, 11)

 

Open pairs Qualification 
Pool A 

1. Rodney Sanchez/Roger Meier 62.2 (19.0/25.6/17.6)
2. Rainer Doerr/Dominique Weissenberger 60.1 (18.4/24.1/17.6)
3. Manuel Cesari/Andrea Poli 59.9 (18.1/23.5/18.3)
4. Jens Friebe/Andreas Jaderyd 52.4 (17.5/21.4/13.5)
5. Frank Lejuene/Michael Otte 51.0 (14.9/24.8/11.3)
6. Jakub Kostel/Jakub Hosek 49.2 (14.4/21.9/12.9)
7. Jan Zahradnicek/Jakub Zahradnicek 41.5 (8.6/20.9/12)
8. Peter Van Gool/Bram Maassen 30.2 (9.1/16.6/4.5) 

Pool B 
1. Valerio Occorsio/Giovanni Coppo 63.2 (17.1/25.9/20.2)
2. Dan Yarnell/Sascha Scherzinger 61.4 (18.1/25.0/18.3)
3. Filippo Cavalca/Sergio Arrighi 60.9 (16.6/24.8/19.5)
4. Steve Scannell/Z Weyand 60.1 (16.7/26.0/17.4)
5. Oren Meron/Ofek Agmon 56.7 (14.9/23.7/18.1)
6. Pavel Baranyk/Jan Struz 52.3 (11.6/25.5/15.2)
7. Matteo Ceresa/Allesandro Berra 48.6 (12.9/22.1/13.6)
8. Oliver Baczko/Marconi Serge 43.0 (10.9/19.9/12.2)
9. Paul Seifert/Dom Weber 41.9 (9.2/22.2/10.5) 

Pool C 
1. Jonathan Willett/Gregory Lo-A-sjoe 58.7 (18.8/25.1/14.8)
2. Skippy Jammer/Doug Korns 55.5 (17.2/24/14.3)
3. Enrico Caruso (aka Enrico Barsanti)/Fabio Caruso 51.7 (16.9/23.4/11.4)
4. Markus Goetz/Niki Thoma 50.2 (16.1/22.3/11.8)
5. Dave Bolyard/John Titcomb 42.5 (13.6/18/10.9)
6. Rafaelle Pilla/Fabrizio De Rossi 41.4 (12.8/19.3/9.3)
7. Kyrre Kristiansen/Espen Furhatt 0 (0/0/0)
8. Paul Seifert/Dominik Weber 0 (0/0/0) 

Pool D 
1. Ramon Galliani/Anton Capellmann 52.9 (16.9/22.4/13.6)
2. Angelo Mancarella/Carlo Perrone 51.3 (15.3/24.1/11.9)
3. Lori Daniels/Bianca Strunz 51.0 (14.1/24.5/12.4)
4. Philip Lenarz/Markus Hein 50.3 (13.8/24.9/11.6)
5. Urs Hardegger/Baba Brak 41.9 (10.9/21.7/9.3)
6. Ronny Koch/Robert Dittrich 37.9 (9.0/21.4/7.5)
7. Holger Hill/Andrea Hillmann 36.6 (10.0/18.8/7.8) 

Facebook page         

Anketa

Chystáte se na Frisbeer Cup 20

Celkový počet hlasů: 1942

Kontakt

Česká federace freestyle disku, z. s. Otovická 408/60
Praha 9
193 00
+420 776 819 208 info@freestylefrisbee.cz