FPAW 2008 výsledky

27.08.2008 01:43

Na mistrovství světa, které se v létě 2008 konalo v italské Bologni, se vydala početná česká výprava. Celkově se mistrovství zůčastnilo asi 80 hráčů z celého světa. Nejlepší umístění českých hráčů bylo 16. místo v Open pairs, které vybojovali bratři Zahradníčkové.                                             

Women's Pairs Final

1. Lisa Hunrichs/Cindy Kruger (TOTAL 64.4; DIFF 19.0; EX 24.0; AI 21.4)
2. Bethany Sanchez/Amy Schiller (TOTAL 61.4; DIFF 19.1; EX 23.6; AI 18.7)
3. Judith Haas/Bianca Strunz (TOTAL 54.6; DIFF 15.7; EX 25.2; AI 13.7)
4. Silvia Caruso/Eleonora Imazio (TOTAL 48.4; DIFF 17.7; EX 18.7; AI 12.0)
5. Karolina Hagenbjork/Linda Torngren (TOTAL 47.4; DIFF 14.6; EX 20.1; AI 12.7)

 

Open Pairs Final

1. Tom Leitner/Dave Schiller (TOTAL 69.5; DIFF 19.8; EX 28.0; AI 21.7)
2. Dave Lewis/Pat Marron (TOTAL 68.8; DIFF 19.7; EX 27.4; AI 21.7)
3. Larry Imperiale/Fabio Sanna (TOTAL 68.7; DIFF 18.4; EX 28.0; AI 22.3)
4. Jake Gauthier/Matt Gauthier (TOTAL 65.4; DIFF 19.0; EX 24.8; AI 21.6)
5. Paul Kenny/Reto Zimmerman (TOTAL 62.7; DIFF 20.1; EX 22.5; AI 20.1)
6. Pipo Lopez/Randy Silvey (TOTAL 62.4; DIFF 18.4; EX 23.9; AI 20.1)
7. Antonio Cusma/Andrea Meola (TOTAL 59.8; DIFF 17.5; EX 23.7; AI 18.6)
8. Carsten Heim/Flo Hess (DNF: Injury to Flo Hess)

Mixed Pairs Final

1. Amy Schiller/Dave Schiller (TOTAL 68.4; DIFF 17.6; EX 27.9; AI 22.9)
2. Lisa Hunrichs/Matt Gauthier (TOTAL 65.3; DIFF 17.3; EX 26.9; AI 21.1)
3. Eleonora Imazio/Fabio Sanna (TOTAL 59.9; DIFF 15.6; EX 26.3; AI 18.0)
4. Cindy Kruger/Randy Silvey (TOTAL 59.7; DIFF 16.6; EX 23.4; AI 19.7)
5. Lori Daniels/Jake Gauthier (TOTAL 53.9; DIFF 15.7; EX 22.3; AI 15.9)
6. Silvia Caruso/Paul Kenny (SCRATCH)

Open Co-op Final

1. Joakim Arveskär/Clay Collera/Reto Zimmerman (TOTAL 72.5; DIFF 20.4; EX 26.8; AI 25.3)
2. Dave Lewis/Pat Marron/Randy Silvey (TOTAL 68.2; DIFF 19.7; EX 24.2; AI 24.3)
3. Larry Imperiale/Tom Lasher/Dan Yarnell (TOTAL 64.9; DIFF 18.8; EX 25.2; AI 20.9)
4. Paul Kenny/Amy Schiller/Dave Schiller (TOTAL 63.3; DIFF 18.2; EX 25.5; AI 19.6)
5. Toddy Brodeur/Lisa Hunrichs/Rodney Sanchez (TOTAL 59.5; DIFF 17.1; EX 24.7; AI 17.7)
6. Claudio Cigna/Tom Leitner/Luca Medri (TOTAL 56.7; DIFF 18.6; E 22.0; AI 16.1)

 

Mixed Pairs Semifinal

Pool A
1. Lisa Hunrichs/Matt Gauthier (63.9)
2. Lori Daniels/Jake Gauthier (63.0)
3. Silvia Caruso/Paul Kenny (61.7)
4. Bethany Sanchez/Toddy Brodeur (56.5)
5. Annalisa Bergonzoni/Andrea Poli (52.2)
6. Judith Haas/Flo Hess (51.8)
7. Martina Frosini/John Titcomb (44.4)

Pool B
1. Amy Schiller/Dave Schiller (72.0)
2. Cindy Kruger/Randy Silvey (63.7)
3. Eleonora Imazio/Fabio Sanna (58.9)
4. Ilaria Aprile/Claudio Cigna (55.8)
5. Karolina Hagenbjork/Andreas Jaderyd (53.5)
6. Bianca Strunz/Antonio Cusma (48.4)

Open Co-op Semifinal

Pool A
1. Paul Kenny/Amy Schiller/Dave Schiller (65.0)
2. Joakim Arveskär/Clay Collera/Reto Zimmerman (64.1)
3. Toddy Brodeur/Lisa Hunrichs/Rodney Sanchez (59.4)
4. Emmanuele Faustini/Matt Gauthier/Fabio Sanna (57.3)
5. Matteo Gaddoni/Pipo Lopez/Valerio Occorsio (56.0)
6. Kolja Hanneman/Jeff Kruger/Bianca Strunz (53.5)
7. Manuel Cesari/Andrea Poli/Marco Prati (51.1)
8. Robert Dittrich/Jens Friebe/Andreas Jaderyd (39.5)

Pool B
1. Dave Lewis/Pat Marron/Randy Silvey (60.4)
2. Claudio Cigna/Tom Leitner/Luca Medri (59.8)
3. Larry Imperiale/Tom Lasher/Dan Yarnell (58.9)
4. Antonio Cusma/Andrea Meola/Fabio Percario (56.5)
5. Sergio Arrighi/Filippo Cavalca/Giovanni Coppo (54.6)
6. Steve Hays/Carsten Heim/Flo Hess (52.6)
7. Anton Capellman/Fabio Caruso/Jan Schreck (45.9)
8. Annalisa Bergonzoni/Gianluca Bertoncelli/Riccardo Sanna (36.5)

Open Pairs Semifinal

Pool A
1. Tom Leitner/Dave Schiller (69.1)
2. Jake Gauthier/Matt Gauthier (66.7)
3. Antonio Cusma/Andrea Meola (66.1)
4. Carsten Heim/Flo Hess (65.1)
5. Jeff Kruger/Rodney Sanchez (58.1)
6. Joakim Arveskär/Andreas Jaderyd (57.7)
7. Claudio Cigna/Clay Collera (54.8)
8. Jacub Zahradnicek/Jan Zahradnicek (42.8)

Pool B
1. Larry Imperiale/Fabio Sanna (70.1)
2. Dave Lewis/Pat Marron (69.6) [video]
3. Paul Kenny/Reto Zimmerman (69.5)
4. Pipo Lopez/Randy Sivey (68.2) [video]
5. Matteo Gaddoni/Marco Prati (66.3)
6. Toddy Brodeur/Dan Yarnell (64.8)
7. Anton Capellman/Markus Hein (54.9)

8. Giovani Coppo/Valerio Occorsio (50.0)           

 

Women's Pairs Semifinal

1. Lisa Hunrichs/Cindy Kruger (59.7) [video]
2. Bethany Sanchez/Amy Schiller (54.9) [video]
3. Silvia Caruso/Eleonora Imazio (52.2) [video]
4. Judith Haas/Bianca Strunz (49.7) [video]
5. Karolina Hagenbjork/Linda Torngren (48.5) [video]

Open Co-op Quarterfinal 

Pool A
1. Joakim Arveskär/Clay Collera/Reto Zimmerman (67.3)
2. Paul Kenny/Amy Schiller/Dave Schiller (66.5) [video]
3. Larry Imperiale/Tom Lasher/Dan Yarnell (62.7) [video]
4. Robert Dittrich/Jens Friebe/Andreas Jaderyd (50.9) [video]
5. Jorg Wunder/Jacub Zahradnicek/Jan Zahradnicek (46.0) [video]

Pool B
 1. Claudio Cigna/Tom Leitner/Luca Medri (64.1) [video]
2. Toddy Brodeur/Lisa Hunrichs/Rodney Sanchez (61.6) [video]
3. Steve Hays/Carsten Heim/Flo Hess (56.1) [video]
4. Annalisa Bergonzoni/Gianluca Bertoncelli/Riccardo Sanna (53.4) [video]
5. Silvia Caruso/Lori Daniels/Eleonora Imazio (46.5) [video]
6. Pavel Baranyk/Marc Pestotnik/Juro Turan (40.3) [video]

Pool C
 1. Emmanuele Faustini/Matt Gauthier/Fabio Sanna (58.4) [video]
2. Sergio Arrighi/Filippo Cavalca/Giovanni Coppo (57.0) [video]
3. Matteo Gaddoni/Pipo Lopez/Valerio Occorsio (55.4) video]
4. Anton Capellman/Fabio Caruso/Jan Schreck (50.2) [video]
5. Martina Frosini/Davide Sanna/Marco Sanna (43.7) [video]
6. Jacub Hosek/Jakub Kostel/John Titcomb (41.3) [video]

Pool D
 1. Dave Lewis/Pat Marron/Randy Silvey (64.2) [video]
2. Antonio Cusma/Andrea Meola/Fabio Percario (62.7) [video]
3. Manuel Cesari/Andrea Poli/Marco Prati (52.1) [video]
4. Kolja Hanneman/Jeff Kruger/Bianca Strunz (47.3) [video]
5. Alessandro Berra/Matteo Ceresa/Andrea Marciano (40.6) [video]

6. Jacub Makula/Jacub Sedlak/Craig Simon (39.1) [video]                

 

Open Pairs Quarterfinal

Pool A

1. Jake Gauthier/Matt Gauthier (66.4) [video]
2. Pipo Lopez/Randy Silvey (60.8) [vid eo]
3. Carsten Heim/Flo Hess (58.6) [video]
4. Giovani Coppo/Valerio Occorsio (58.0) [video]
5. Andrea Dini/Luca Medri (55.7) [video]
6. Lorenzo Sforza/Craig Simon (44.8) [video]
7. Robert Dittric/Jens Friebe (43.9) [video]
8. Alessandro Berra/Matteo Ceresa (42.7) [video]

Pool B
1. Larry Imperiale/Fabio Sanna (68.4) [video]
2. Tom Leitner/Dave Schiller (67.2) [video]
3. Toddy Brodeur/Dan Yarnell (60.3) [video]
4. Anton Capellman/Markus Hein (56.8) [video
5. Pavel Baranyk/Juro Turan (51.4) [video]
6. Manuel Cesari/Andrea Poli (49.8) [video]
7. Jacub Hosek/Jacub Kostel (43.4) [video]
8. Andrea Marciano/John Titcomb (40.6) [video]

Pool C
1. Dave Lewis/Pat Marron (69.1) [video]
2. Matteo Gaddoni/Marco Prati (61.9) [video]
3. Paul Kenny/Reto Zimmerman (60.6) [video]
4. Jacub Zahradnicek/Jan Zahradnicek (55.0) [video
5. Jan Schreck/Jorg Wunder (53.2) [video]
6. Fabio Caruso/Kolja Hanneman (51.9) [video]
7. Gianluca Bertoncelli/Riccardo Sanna (48.1) [video]
8. Judith Haas/Marc Pestotnik (48.0) [video]

Pool D
1. Antonio Cusma/Andrea Meola (65.3) [video]
2. Joakim Arveskär/Andreas Jaderyd (64.0) [video]
3. Jeff Kruger/Rodney Sanchez (61.0) [video]
4. Claudio Cigna/Clay Collera (57.9) [video]
5. Sergio Arrighi/Filippo Cavalca (57.1) [video]
6. Steve Hays/Tom Lasher (50.9) [video]
7. Davide Sanna/Marco Sanna (48.7) [video]
8. Jacub Matula/Jacub Sedlak (46.2) [video]

Facebook page         

Anketa

Chystáte se na Frisbeer Cup 20

Celkový počet hlasů: 1935

Kontakt

Česká federace freestyle disku, z. s. Otovická 408/60
Praha 9
193 00
+420 776 819 208 info@freestylefrisbee.cz