FPAW 2012 - Mistrovství světa

12.08.2012 15:03

Ve dnech 2. - 5. srpna 2012 se v italském letovisku Riccione uskutečnil nejvýznamnější turnaj našeho sportu - Mistrovství světa. Co do počtu hráčů byl šampionát o něco menší než loni v Praze, avšak atmosférou a kvalitou sportovních výkonů se pražskému klání minimálně vyrovnal. Češi měli v soutěži pouze 4 zástupce, kteří však nechyběli ve finálových kolech všech disciplín. Navíc dovezli domu cenné stříbro! Na výsledky se podívejte sami...

 

Den 4 - Finále

Open Co-op Final
1. Paul Kenny/Daniel O’Neill/James Wiseman [video]
2. Pavel Baranyk/Tom Leitner/Balu Major [video]
3. Jake Gauthier/Randy Silvey/Ryan Young [video]
4. Manuel Cesari/Andrea Poli/Marco Prati [video]
5. Claudio Cigna/Clay Collera/Reto Zimmerman [video]
6. Larry Imperiale/Andrea Rimatori/Bill Wright [video]

 
Mixed Pairs Final
1. Char Powell/Mike Galloupe [video]
2. Lori Daniels/Jake Gauthier [video]
3. Nadine Klos/Christian Lamred [video]
4. Lisa Hunrichs/Freddy Finner [video]
5. Irena Kulisanova/Pavel Baranyk [video]
6. Gloria Alessandrini/Clay Collera [video]
 
Open Pairs Final
1. Clay Collera/Andrea Dini [video]
2. Christian Lamred/Balu Major [video] 
3. Claudio Cigna/Marco Prati [video]
4. Manuel Cesari/Tom Leitner [video]
5. Daniel O’Neill/Randy Silvey [video]
6. Jake Gauthier/James Wiseman [video] 
7. Larry Imperiale/Bill Wright [video]
8. Pavel Baranyk/Jakub Kostel [video]

 

Women Pairs Final
1. Lori Daniels/Emma Kahle [video]
2. Karolina Hagenbjörk/Bianca Strunz [video]
3. Lisa Hunrichs/Nadine Klos [video]
4. Gloria/Alessandrini/Irena Kulisanova [video]

 

Den 3

Mixed Pairs Semi A

1. Irena Kulisanova/Pavel Baranyk (62.1)
2. Nadine Klos/Christian Lamred (60.3)
3. Lori Daniels/Jake Gauthier (55.1)
4. Lina Bodecker/Robert Dittrich (52.5)
5. Emma Kahle/Ryan Young (49.6)
6. Jessie Ladoe/Andrea Rimatori (44.0)
7. Mayumi Suzuki/Ryuichi Suzuki (39.0)

Mixed Pairs Semi B 

1. Char Powell/Mike Galloupe (60.2)
2. Lisa Hunrichs/Freddy Finner (50.8)
3. Gloria Alessandrini/Clay Collera (49.0)
4. Bianca Strunz/Sascha Höhne (48.9)
5. Karolina Hagenbjörk/Joakim Arveskär (48.0)
6. Sue Strait/Jason Salkey (38.9)

Open Pairs Semi A

1. Manuel Cesari/Tom Leitner (62.5)
2. Clay Collera/Andrea Dini (60.0)
3. Larry Imperiale/Bill Wright (58.6)
4. Christian Lamred/Balu Major (58.1)
5. Joakim Arveskär/Reto Zimmerman (56.1)
6. Freddy Finner/Alex Leist (51.3)
7. Gianluca Bertoncelli/Andrea Poli (47.6)
8. Mike Galloupe/Ryan Young (43.8)

Open Pairs Semi B 

1. Jake Gauthier/James Wiseman (62.4)
2. Claudio Cigna/Marco Prati (56.9)
3. Daniel O’Neill/Randy Silvey (55.7)
4. Pavel Baranyk/Jakub Kostel (54.4)
5. Paul Kenny/Valerio Occorsio (52.0)
6. Rainer Dörr/Steve Hays (51.3)
7. Carsten Heim/Dominique Weissenberger (47.3)
8. Emma Kahle/Irena Kulisanova (46.1)

 

Den 2

Women’s Pairs Semi

1. Karolina Hagenbjork/Bianca Strunz (55.1)
2. Lori Daniels/Emma Kahle (51.3)
3. Lisa Hunrichs/Nadine Klos (50.9)
4. Gloria Alessandrini/Irena Kulisanova (46.9)
5. Char Powell/Sue Strait (38.9)
6. Jessi Ladoe/Mayumi Suzuki

Open Co-op Semi A

1. Claudio Cigna/Clay Collera/Reto Zimmerman (68.3) [video]
2. Pavel Baranyk/Tom Leitner/Balu Major (64.1) [video]
3. Paul Kenny/Daniel O’Neill/James Wiseman (63.4) [video]
4. Sascha Höhne/Claudio Massaro/Valerio Occorsio (49.4) [video]
5. Lori Daniels/Gianluca Bertoncelli/Dominique Weissenberger (48.8) [video]
6. Freddy Finner/Serge Marconi/Jason Salkey (37.9) [video]
7. Pablo Andres Mosquer/Alfonso/Tobias Gebert (37.5) [video]

Open Co-op Semi B

1. Jake Gauthier/Randy Silvey/Ryan Young (61.6) [video]
2. Manuel Cesari/Andrea Poli/Marco Prati (60.6) [video]
3. Larry Imperiale/Andrea Rimatori/Bill Wright (54.4) [video]
4. Carsten Heim/Christian Lamred/Alex Leist (53.9) [video]
5. Rainer Dörr/Jakub Hosek/Jakub Kostel (49.9) [video]
6. Andrea Marciano/Lorenzo Modarelli/Fabrizio Nicco (46.3) [video]
7. Mike Galloupe/Steve Hays/Ryuichi Suzuki (44.3) [video]

 

Den 1

Open Pairs Quarterfinal A

1. Claudio Cigna/Marco Prati (66.6)
2. Paul Kenny/Valerio Occorsio (65.3)
3. Larry Imperiale/Bill Wright (53.5)
4. Mike Galloupe/Ryan Young
5. Jason Salkey/Adrian Wainwright (46.7)
6. Andrea Marciano/Lorenzo Modarelli (45.1)
7. Jakub Hosek/Fabio Vinciguerra 40.5)

Open Pairs Quarterfinal B

1. Manuel Cesari/Tom Leitner (67.6)
2. Christian Lamred/Balu Major (62.6)
3. Rainer Dörr/Steve Hays (51.7)
4. Carsten Heim/Dominique Weissenberger (50.1)
5. Gloria Alessandrini/Andrea Girodo (49.1)
6. Chris Bellaj/Tobias Gebert (40.7)
7. Daisuke Shinkai/Ryuichi Suzuki (Zranění)

Open Pairs Quarterfinal C

1. Freddy Finner/Alex Leist (65.8)
2. Clay Collera/Andrea Dini (64.0)
3. Jake Gauthier/James Wiseman (63.7)
4. Gianluca Bertoncelli/Andrea Poli (53.5)
5. Pablo Andres Mosquer/Alfonso Lopez Velez (48.9)
6. Claudio Massaro/Serge Marconi (45.9)
7. Karolina Hagenbjork/Bianca Strunz

Open Pairs Quarterfinal D

1. Pavel Baranyk/Jakub Kostel (58.4)
2. Daniel O’Neill/Randy Silvey (57.1)
3. Joakim Arveskär/Reto Zimmerman (56.4)
4. Emma Kahle/Irena Kulisanova (52.4)
5. Sascha Höhne/Robert Dittrich (49.1)
6. Alessandro Berra/Fabrizio Nicco (41.4)

 

Výsledky budeme postupně doplňovat o videa všech rutin (jakmile se objeví na Youtube)

Facebook page         

Anketa

Chystáte se na Frisbeer Cup 20

Celkový počet hlasů: 1935

Kontakt

Česká federace freestyle disku, z. s. Otovická 408/60
Praha 9
193 00
+420 776 819 208 info@freestylefrisbee.cz