FPAW Mistrovství světa 2013 - Santa Cruz

13.09.2013 00:07

Po dvou letech na starém kontinentu se Mistrovství světa ve freestyle frisbee přesunulo zpět do USA, konkrétně do Santa Cruz ve slunné Kalifornii. V polovině srpna se zde utkalo o titul světových šampionů na osm desítek hráčů z celého světa. Nejsilnější zastoupení měly Spojené státy, ale na turnaj zavítala také početná skupina Evropanů společně se zástupci Japonska a Kolumbie. Stejně jako v roce 2010 měla Česká republika v USA jediného reprezentanta - Irenu Kulišanovou. Irča jako obvykle úspěšně hájila české barvy a společně s ostříleným Američanem Randeym Silveyem vybojovala titul vicemistryně světa v kategorii smíšených párů. Irena tak rozšířila sbírku svých cenných kovů a v celosvětovém žebříčku ženských hráček se posunula na krásné třetí místo. Tituly mistrů světa pak beze zbytku získali zkušení američtí hráči.

Nyní už se podívejte na kompletní výsledky, které jsou doplněny o odkazy na videa jednotlivých soutěžních sestav. 

WOMEN’S PAIRS FINAL

1. Lisa Hunrichs/Cindy St. Mary (63.4: E 24.9; AI 21.4; D 17.1) [video]
2. Amy Schiller/Bianca Strunz (59.2: E 23.2; AI 19.2; D 16.8) [video]
3. Emma Kahle/Mary Lowry (48.8: E 20.4; AI 15.1; D 13.3) [video]
4. Irena Kulisanova/Bethany Sanchez (48.2: E 19.7; AI 14.0; D 14.5) [video]

OPEN PAIRS FINAL

1. Arthur Coddington/Jake Gauthier (73.4: E 29.1; AI 23.3; D 21.0) [video]
2. Matt Gauthier/James Wiseman (72.8: E 28.5; AI 24.2; D 20.1) [video]
3. Paul Kenny/Dave Murphy (69.9: E 26.7; AI 21.9; D 21.3) [video 1 | video 2]
4. Joakim Arveskär/Reto Zimmerman (68.6: E 27.5; AI 21.2; D 19.9) [video]
5. Tom Leitner/Randy Silvey (67.6: E 28.5; AI 18.4; D 20.7) [video]
6. Claudio Cigna/Marco Prati (66.7: E 25.6; AI 19.5; D 21.6) [video]
7. Mehrdad Houssanian/Daniel O’Neill (58.3: E 23.5; AI 16.0; D 18.8) [video]
8. Manuel Cesari/Dan Lustiger (56.4: E 23.3; AI 13.9; D 19.2) [video]

MIXED PAIRS FINAL

1. Lisa Hunrichs/Matt Gauthier (70.2: E 27.2; AI 24.4; D 18.6) [video]
2. Irena Kulisanova/Randy Silvey (70.0: E 28.2; AI 25.2; D 16.6) [video]
3. Lori Daniels/Dave Murphy (62.4: E 26.5; AI 19.9; D 16.0) [video]
4. Emma Kahle/Marco Prati (61.8: E 25.8; AI 18.8; D 17.2) [video]
5. Cindy St. Mary/Paul Kenny (60.6: E 25.5; AI 17.7; D 17.4) [video]
6. Amy Schiller/Dave Schiller (55.0: E 21.2; AI 15.8; D 18.0) [video]

OPEN CO-OP FINAL

1. Arthur Coddington/Matt Gauthier/Dave Murphy (66.5: E 24.7; AI 21.5; D 20.3) [video]
2. Jake Gauthier/Paul Kenny/Jeff O’Brien (63.6: E 24.7; AI 20.5; D 18.4) [video]
3. Larry Imperiale/Randy Silvey/Bill Wright (62.6: E 24.2; AI 21.0; D 17.4) [video]
4. Rainer Doerr/Matteo Feller/Andrea Meola (56.2: E 26.1; AI 13.8; D 16.3) [video]
5. Tom Leitner/Mike Reid/Dave Schiller (55.1: E 20.9; AI 15.1; D 19.1) [video]
6. James Wiseman/Dan Yarnell/Ryan Young (55.1: E 22.0; AI 14.2; D 18.9) [video]

OPEN CO-OP SEMIFINALS

Pool A

1. Larry Imperiale/Randy Silvey/Bill Wright (66.2: E 26.5; AI 22.9; D 16.8) [video]
2. Tom Leitner/Mike Reid/Dave Schiller (65.5: E 26.8; AI 19.7; D 19.0) [video]
3. James Wiseman/Dan Yarnell/Ryan Young (62.5: E 22.8; AI 21.1; D 18.5) [video]
4. Manuel Cesari/Claudio Cigna/Marco Prati (62.1: E 22.5; AI 20.5; D 19.1) [video]
5. Lori Daniels/Tony Pellicane/Cindy St. Mary (57.1: E 23.4; AI 17.7; D 16.0) video
6. Mike Galloupe/Pat Marron/Rico Schneider (54.7: E 24.6; AI 13.8; D 16.3) [video]
7. Alan Caplin/Dan Lustiger/Johnny Trevino (44.1: E 17.4; AI 10.5; D 16.2) [video]
8. Ryuichi Suzuki/John Titcomb/Alfonso Velez (35.6: E 13.8; AI 8.8; D 13.0) [video]

Pool B

1. Jake Gauthier/Paul Kenny/Jeff O’Brien (71.2: E 26.5; AI 26.0; D 18.7) [video]
2. Arthur Coddington/Matt Gauthier/Dave Murphy (70.9: E 27.1; AI 24.3; D 19.5) [video]
3. Rainer Doerr/Matteo Feller/Andrea Meola (63.7: E 27.2; AI 18.8; D 17.7) [video]
4. Joakim Arveskär/Clay Collera/Reto Zimmerman (63.6: E 22.4; AI 22.9; D 18.3) [video]
5. Toddy Brodeur/Robert Dittrich/Jens Friebe (57.9: E 27.2; AI 15.2; D 15.5) [video]
6. Lisa Hunrichs/Rodney Sanchez/Jonathan Willett (57.0: E 23.1; AI 17.8; D 16.1) [video]
7. Mehrdad Houssanian/Daniel O’Neill/Joel Rogers (47.6: E 17.1; AI 13.3; D 17.2) [video]
8. Irena Kulisanova/Mary Lowry/Char Powell (46.0: E 20.3; AI 12.8; D 12.9) [video]

WOMEN’S PAIRS SEMIFINAL

1. Lisa Hunrichs/Cindy St. Mary (65.2: E 27.1; AI 24.2; D 13.9) [video]
2. Amy Schiller/Bianca Strunz (53.7: E 23.8; AI 17.4; D 12.5) [video]
3. Emma Kahle/Mary Lowry (53.5: E 24.9; AI 18.0; D 10.6) [video]
4. Irena Kulisanova/Bethany Sanchez (53.3: E 22.3; AI 19.8; D 11.2) [video]
5. Lori Daniels/Char Powell (48.5: E 22.8; AI 15.5; AI 10.2) [video]
6. Tita Ugalde/Tam Wolfe (34.4: E 18.5; AI 8.6; D 7.3) [video]
7. Jessica Ladoe/Mayumi Suzuki (28.4: E 11.8; AI 9.2; D 7.4) [video]

OPEN PAIRS SEMIFINALS
Pool A

1. Claudio Cigna/Marco Prati (71.3: E 26.0; AI 23.8; D 21.5) [video]
2. Manuel Cesari/Dan Lustiger (68.4: E 29.0; AI 20.0; D 19.4) [video]
3. Tom Leitner/Randy Silvey (67.2: E 26.5; AI 20.6; D 20.1) [video]
4. Joakim Arveskär/Reto Zimmerman (66.4: E 26.2; AI 20.0; D 20.2) [video]
5. Larry Imperiale/Pat Marron (61.9: E 26.2; AI 16.9; D 18.8) [video]
6. Dave Schiller/Dan Yarnell (61.1: E 25.5; AI 17.5; D 18.1) [video]
7. Joel Rogers/Rodney Sanchez (56.6: E 24.7; AI 15.0; D 16.9) [video]
8. Jens Velasquez/Bill Wright (50.9: E 22.7; AI 12.6; D 15.6) [video]

Pool B

1. Matt Gauthier/James Wiseman (68.7: E 27.7; AI 22.3; D 18.7) [video]
2. Paul Kenny/Dave Murphy (65.9: E 26.8; AI 21.2; D 17.9) [video]
3. Mehrdad Houssanian/Daniel O’Neill (65.5: E 26.4; AI 20.6; D 18.5) [video]
4. Arthur Coddington/Jake Gauthier (65.2; E 26.5; AI 20.2; D 18.5) [video]
5. Clay Collera/Andrea Dini (62.3: E 24.5; AI 19.8; D 18.0) [video]
6. Toddy Brodeur/Jens Friebe (59.6: E 26.1; AI 16.0; D 17.5) [video]
7. Tony Pellicane/Ryan Young (58.7: E 23.9; AI 19.1; D 15.7) [video]
8. Emma Kahle/Bianca Strunz (56.5: E 25.9; AI 15.5; D 15.1) [video]

OPEN PAIRS QUARTERFINAL

Pool A

1. Claudio Cigna/Marco Prati (66.0: E 25.4; AI 20.5; D 20.1) [video]
2. Manuel Cesari/Dan Lustiger (62.5: E 28.0; AI 19.0; D 15.5) [video]
3. Paul Kenny/Dave Murphy (61.7: E 25.8; AI 18.0; D 17.9) [video]
4. Emma Kahle/Bianca Strunz (54.4: E 26.9; AI 14.7; D 12.8) [video]
5. Rainer Doerr/Steve Scannell (46.6: E 22.6; AI 10.3; D 13.7) [video]
6. Carl Dobson/Scott Weaver (45.9: E 21.0; AI 12.2; D 12.7) [video]
7. Alessandro Berra/Lorenzo Modarelli (44.1: E 22.1; AI 9.4; D 12.6)

Pool B

1. Joakim Arveskär/Reto Zimmerman (69.0: E 26.8; AI 21.1; D 21.1) [video]
2. Tom Leitner/Randy Silvey (63.3: E 27.1; AI 16.2; D 20.0) [video]
3. Larry Imperiale/Pat Marron (57.7: E 28.6; AI 12.2; D 16.9) [video]
4. Toddy Brodeur/Jens Friebe (56.6: E 27.6; AI 11.8; D 17.2) [video]
5. Matteo Feller/Andrea Meola (55.4: E 23.3; AI 14.8; D 17.3) [video]
6. Alan Caplin/Rick Williams (48.6: E 25.2; AI 9.6; D 13.8) [video]
7. Ryuichi Suzuki/John Titcomb (37.9: E 17.4; AI 7.5; D 13.0) [video]
8. Tim Sahlit/Tom Sahlit (37.2: E 15.4; AI 8.1; D 13.7) [video]

Pool C

1. Clay Collera/Andrea Dini (63.6: E 28.2; AI 18.7; D 16.7) [video]
2. Mehrdad Houssanian/Daniel O’Neill (59.4: E 26.4; AI 16.2; D 16.8) [video]
3. Tony Pellicane/Ryan Young (59.1: E 26.1; AI 16.9; D 16.1) [video]
4. Jens Velasquez/Bill Wright (52.1: E 24.6; AI 12.4; D 15.1) [video]
5. Mike Galloupe/Johnny Trevino (51.9: E 25.8; AI 12.8; D 13.3) [video]
6. Paul Klimek/Dan Schmitt (44.1: E 22.8; AI 8.6; D 12.7) [video]
7. Craig Simon/Alfonso Velez (39.1: E 19.3; AI 7.9; D 11.9) [video]
8. Chris Bellaj/Dario Marioni (32.4: E 17.9; AI 6.0; D 8.5) [video]

Pool D

1. Arthur Coddington/Jake Gauthier (66.3: E 28.7; AI 16.5; D 21.1) [video]
2. Matt Gauthier/James Wiseman (62.3: E 28.2; AI 13.7; D 20.4) [video]
3. Dave Schiller/Dan Yarnell (59.5: E 25.1; AI 15.0; D 19.4) [video]
4. Joel Rogers/Rodney Sanchez (55.2: E 25.2; AI 12.5; D 17.5) [video]
5. Danny Cameranesi/Dave Zeff (53.8: E 26.9; AI 10.0; D 16.9) [video]
6. Jeff O’Brien/Jonathan Willett (53.7: E 25.5; AI 11.0; D 17.2) [video]
7. Gerry Geare/Jay Hinkle (37.2: E 17.4; AI 6.7; D 13.1) [video]
8. Brian Boate/Z Weyand (35.6: E 17.8; AI 6.1; D 11.7) [video]

MIXED PAIRS SEMIFINALS

Pool A

1. Amy Schiller/Dave Schiller (67.5: E 27.9; AI 21.3; D 18.3) [video]
2. Cindy St. Mary/Paul Kenny (63.4: E 25.2; AI 21.4; D 16.8) [video]
3. Emma Kahle/Marco Prati (61.0: E 26.1; AI 19.7; D 15.2) [video]
4. Bianca Strunz/Daniel O’Neill (55.6: E 26.1; AI 19.7; D 15.2) [video]
5. Bethany Sanchez/Rodney Sanchez (47.8: E 21.2; AI 12.3; D 14.3) [video]
6. Jessica Ladoe/Harald Skomroch (35.5: E 14.6; AI 10.8; D 10.1) [video]
7. Mayumi Suzuki/Ryuichi Suzuki (26.3: E 11.5; AI 6.0; D 8.8) [video]

Pool B

1. Irena Kulisanova/Randy Silvey (66.5: E 25.8; AI 23.2; D 17.5) [video]
2. Lisa Hunrichs/Matt Gauthier (64.8): E 23.7; AI 22.1; D 19.0 [video]
3. Lori Daniels/Dave Murphy (64.5: E 23.7; AI 24.0; D 16.8) [video]
4. Char Powell/Dan Yarnell (60.3: E 25.2; AI 18.1; D 17.0) [video]
5. Tita Ugalde/Jake Gauthier (59.3: E 25.1; AI 17.4; D 16.8) [video]
6. Mary Lowry/Tony Pellicane (57.2: E 21.3; AI 20.2; D 15.7) [video]
7. Heather Gray/Jens Velasquez (47.7: E 19.1; AI 13.8; D 14.8) [video]
8. Tam Wolfe/Art Viger (40.8: E 16.5; AI 11.1; D 13.2) [video]

OPEN CO-OP QUARTERFINALS

Pool A

1. Tom Leitner/Mike Reid/Dave Schiller (64.3: E 25.6; AI 21.3; D 17.4) [video]
2. Manuel Cesari/Claudio Cigna/Marco Prati (60.7: E 25.5; AI 18.6; D 16.6) [video]
3. Lisa Hunrichs/Rodney Sanchez/Jonathan Willett (53.1: E 22.9; AI 17.2; D 13.0)
4. Ryuichi Suzuki/John Titcomb/Alfonso Velez (44.9: E 21.9; AI 12.3; D 10.7) [video]
5. Alessandro Berra/Dario Marioni/Lorenzo Modaraelli (31.2: E 15.1; AI 7.5; D 8.6) [video]

Pool B

1. Larry Imperiale/Randy Silvey/Bill Wright (60.4: E 24.4; AI 15.2; D 20.8) [video]
2. Mike Galloupe/Pat Marron/Rico Schneider (59.6: E 25.8; AI 13.9; D 19.9) [video]
3. Mehrdad Houssanian/Daniel O’Neill/Joel Rogers (59.6: E 25.1; AI 14.9; D 19.6) [video]
4. Lori Daniels/Tony Pellicane/Cindy St. Mary (54.7: E 23.2; AI 13.6; D 17.9) [video]
5. Danny Cameranesi/Z Weyand/Dave Zeff (53.7: E 23.2; AI 13.6; D 16.9) [video]

Pool C

1. Joakim Arveskär/Clay Collera/Reto Zimmerman (68.6: E 26.5; AI 25.2; D 16.9) [video]
2. Rainer Doerr/Matteo Feller/Andrea Meola (64.0: E 28.2; AI 19.9; D 15.9) [video]
3. James Wiseman/Dan Yarnell/Ryan Young (56.8: E 22.4; AI 18.2; D 16.2) [video]
4. Toddy Brodeur/Robert Dittrich/Jens Friebe (54.4: E 22.1; AI 18.4; D 13.9) [video]
5. Carl Dobson/Jens Velasquez/Scott Weaver (51.9: E 21.7; AI 15.9; D 14.3) [video]

Pool D

1. Arthur Coddington/Matt Gauthier/Dave Murphy (71.1: E 27.3; AI 22.0; D 21.8) [video]
2. Jake Gauthier/Paul Kenny/Jeff O’Brien (64.4: E 25.0; AI 19.3; D 20.1) [video]
3. Alan Caplin/Dan Lustiger/Johnny Trevino (52.7: E 24.2; AI 12.1; D 16.4) [video]
4. Irena Kulisanova/Mary Lowery/Char Powell (49.9: E 22.6; AI 13.0; D 14.3) [video]
5. Dan Schmitt/Craig Simon/Rick Williams (44.8: E 20.2; AI 10.8; D 13.8) [video]
6. Geary Geare/Jay Hinkle/Charles Logan (38.6: E 14.7; AI 10.5; D 13.4) [video]

 

Zdroj: Shrednow

Facebook page         

Anketa

Chystáte se na Frisbeer Cup 20

Celkový počet hlasů: 1935

Kontakt

Česká federace freestyle disku, z. s. Otovická 408/60
Praha 9
193 00
+420 776 819 208 info@freestylefrisbee.cz